שירותי תמלול בשוק הפרטי, האקדמי, העסקי והציבורי
רבים מאד משתמשים בשירותי תמלול. שירותים אלה נדרשים בהיכלי האקדמיה, בעולם המשפט, בשוק העסקי, ומסייעים רבות גם לצורכי המגזר הפרטי.
 
 שירותי תמלול שיחות והקלטות למגזר הפרטי 
הטכנולוגיה הגבוהה מתפתחת ומופצת בעולם כל הזמן. כתוצאה מכך השימוש באינטרנט, במחשוב ובמכשור סלולרי חכם עולה בהדרגה ונפוץ בכלל האוכלוסיה. בכל מכשיר סלולרי חכם (וגם ברבים מהדור ה"ישן") יש אופציית הקלטה. הדבר גורם לכך שכמעט לכל אחד יש מכשיר הקלטה בכיס. אנשים מקליטים שיחות שמשמעותן חשובה להם. סביר מאד להניח שייעשה שימוש פרטי או משפטי במלל המוקלט, לכן יש צורך לבצע תעתוק של המלל. שירותי תמלול יבצעו זאת  בצורה אפקטיבית.
 
שירותי תמלול ראיונות למגזר הפרטי
רבים הם האנשים שרוצים לכתוב ספר אוטוביוגרפי על עצמם; אנשים מפורסמים או כאלה עם סיפור חיים מעניין היו רוצים שיכתבו עליהם ספר שמתאר את תולדות חייהם. לצורך כתיבת הספר יש צורך באיסוף חומר רב ובדרך כלל הדבר נעשה ע"י שיחות מוקלטות עם גורמים רלוונטיים. על מנת לעבד את החומר המוקלט לידי מסמך כתוב יש צורך בתעתוק של המלל המוקלט למסמך כתוב. שירותי תמלול נותנים מענה לזה באופן מושלם.
 
שירותי תמלול ראיונות לחוקרים ולגורמים בעולם האקדמיה 
האקדמיה חוקרת תחומים שונים בכל מיני אופנים. אחת הדרכים הנפוצות היא מחקר איכותני. בשיטה זו מבצעים תצפיות, קבוצות מיקוד וראיונות עומק על מנת לחקור בצורה מעמיקה נושאים מסוימים ולמצוא דרכים לשפר אותם. החוקרים מבצעים הקלטה של ראיונות העומק וקבוצות המיקוד על מנת לא לפספס מילים וביטויים חשובים. בכדי לעבד את הנתונים והמלל המוקלט יש צורך לתעתק אותו למסמך כתוב. שירותי תמלול  מספקים צורך זה בצורה המיטבית ביותר.
 
שירותי תמלול דיונים וישיבות לשוק העסקי ולמגזר הציבורי 
חברות רבות בשוק העסקי, כמו גם גופים ממשלתיים וציבוריים, מקיימות ישיבות ודיונים על מנת לקבל החלטות ולדון בנושאים שונים. בדרך כלל ישיבות אלה מנוהלות בצורה מסודרת ונשמעים אמירות חשובות מפי המשתתפים. יש צורך בתיעוד ורישום של הדברים הנאמרים וההחלטות שמתקבלות בישיבות חשובות. לכן, רבים הם הגופים הציבוריים והחברות העסקיות אשר מקליטות את דיוניהם ומעבירות את ההקלטה לפרוטוקול כתוב. שירותי תמלול נותנים את המענה הטוב ביותר לכך. 
.
שלח את פנייתך עכשיו וקבל מאיתנו הצעת מחיר חינם

בפנייתך אנא התייחס לאורך ההקלטה, איכותה (רעשי רקע), מספר הדוברים,  ובמועד המבוקש לקבלת התמליל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלון שירותי תמלול תתמלל עבורך בצורה מקצועית, מדויקת ומהירה. פנה אלינו עכשיו לתמלול ההקלטה שלך.
 
   
 
logo בניית אתרים