הקלטת דיונים בבית משפט

הליכים משפטיים עלולים ללוות כל אחד מאיתנו בשלב כזה או אחר בחייו. חשוב מאוד כי תתקיים שקיפות מלאה של ההליך המשפטי. שקיפות זו יכולה להתבצע כאשר יש  פרוטוקול מדויק של העדויות, החקירות, ההחלטות ושאר ההליך המשפטי. פרוטוקול מדויק יכול להתקיים אך ורק בעזרת הקלטה של הדיון ותמלולו לאחר מכן.

מדוע חשוב להקליט ישיבות ודיונים?

בבית המשפט קיימות קלדניות אשר תפקידן לבצע פרוטוקול של הישיבה, אך פעמים רבות, עקב הקצב המהיר של התנהלות הדיונים, אינן מספיקות לבצע תמלול מדויק מילה במילה של מה שנאמר אלא כותבות בתמצית את הדברים העיקריים. לעומת זאת, כאשר אנו מבצעים הקלטה של דברי העדים, דברי השופט, התנגדויותיהם ודבריהם של עורכי הדין וכו' - אנו נקבל פרוטוקול מדויק, המשקף בדיוק רב את המתרחש בהליך המשפטי כולו.

מי משתמש בשירותי הקלטת דיונים וישיבות?

גופים רבים נוהגים כן בתיקים פליליים, תיקים בבית המשפט למשפחה, בתי הדין הרבניים ועוד. ניתן בהסכמת הצדדים לפנות לבית המשפט בבקשה להקליט את הדיונים ולתמלל את הפרוטוקול, וזאת בכדי שהכול יהיה כתוב ומתועד ושום דבר לא "יילך לאיבוד".


צריכים לבצע הקלטה? להצעת מחיר מלאו עכשיו את הטופס מצד ימין ונחזור אליכם בהקדם.
 
שלח את פנייתך עכשיו וקבל מאיתנו הצעת מחיר חינם
בפנייתך אנא התייחס למקום, לתאריך ולשעות של הדיון אותו נדרש להקליט ולתמלל.

 
תגיות: תמלול בבית משפט, הקלטת דיון בבית משפט, הקלטת דיונים בבית משפט, הקלטת ישיבות, הקלטת דיונים, שירותי הקלטה ותמלול, שירותי תמלול והקלטה, הקלטה ותמלול, תמלול והקלטה, הקלטת ישיבות, הקלטת דיונים, תמלול והקלטה, הקלטה ותמלול, הקלטה בירושלים הקלטה בחיפה , הקלטה בפתח תקווה, הקלטה בתל אביב, הקלטת ישיבות תל אביב, הקלטת ישיבות אשדוד, הקלטת ישיבות באר שבע, הקלטת ישיבות גבעת שמואל, הקלטת ישיבות טבריה, הקלטת ישיבת דרום, הקלטת ישיבות צפון, הקלטת ישיבות מרכז, הקלטת ישיבה, הקלטת דיון בבית משפט, הקלטה בבית משפט, פרוטוקולים, הקלטת ישיבות מועצה, הקלדה, הקלטת דיון, להקליט דיון, להקליט ישיבה, להקליט , דירקטוריון, ועד עובדים, תיעוד ורישום ישיבה, תיעוד ישיבה, שימור זיכרון ארגוני
טואול - בניית אתרים